shadow

Lesroosters

klik hier voor het lesrooster GymKids ouder- peutergym
VELP (Heeckerensstraat 201, ingang Buurthuis De Poort, speelzaal van basisschool de Kameleon)
vrij 09:00-9:45 (Groot)ouders/ verzorgers en peuters Fransje Huibers
klik hier voor de lesroosters Turnen
RIJKERSWOERD (mr JM de Kempenaersingel 2A – Gymzaal Kempenaersingel)
ma 16:00-17:00 Meisjes 5 en 6 jaar Jolise Goossens
ma 17:00-18:00 Meisjes 7 jaar Anne Hendriks
ma 18:00-19:00 Meisjes 8 jaar Anne Hendriks
di 17:00-18:00 Meisjes 9 jaar en ouder Simone Ligtenberg
di 18:00-19:30 Plus Turnen (op uitnodiging) Simone Ligtenberg
LAAR-WEST (Brabantweg 115 – Sporthal De Laar West
woe 15:00-16:30 Meisjes pre-instap selectie Ellen Leidekker
SCHUYTGRAAF (Meikers 3 – Gymzaal Brede school de Salamander)
wo 15:30-16:30 Meisjes 6 en 7 jaar Erik Wopereis
wo 16:30-17:30 Meisjes 7 jaar Erik Wopereis
wo 17:30-18:30 Meisjes 8 jaar Erik Wopereis
wo 18:30-19:30 Meisjes 9 jaar en ouder Erik Wopereis
vr 16:00-17:00 Meisjes 5 en 6 jaar Jolise Goossens
vr 17:00-18:00 Meisjes 7 en 8 jaar Jolise Goossens
vr 18:00-19:00 Meisjes 9 jaar en ouder Jolise Goossens
HOOGKAMP (Witsenstraat 2 – Gymzaal Witsenstraat)
vr 16:00-17:00 Meisjes 6-7 jaar Marion van Schooten
vr 17:00-18:00 Meisjes 8 en 9 jaar Marion van Schooten
vr 18:00-19:00 Meisjes 10 jaar en ouder Marion van Schooten
ANGERENSTEIN (Bernhardlaan 10 – Gymzaal Bernhardlaan)
vr 16:00-17:00 Meisjes 5 en 6 jaar Ellen Leidekker
vr 17:00-18:00 Meisjes 7-8 jaar Ellen Leidekker
vr 18:00-19:00 Meisjes 9-10 jaar Ellen Leidekker
vr 19:00-20:00 Meisjes 11 jaar en ouder Ellen Leidekker
VELP (Jan Luijkenlaan 2 – Gymzaal Jan Luijkenlaan)
vr 15:00-16:00 Jongens vanaf 6 jaar Erik Wopereis
za 09:00-10:00 Kleuters (j/m) 4 en 5 jaar Anne Hendriks
za 10:00-11:00 Meisjes 6 en 7 jaar Anne Hendriks
za 11:00-12:00 Meisjes 7 en 8 jaar Anne Hendriks
za 12:00-13:00 Meisjes 8 jaar en ouder Anne Hendriks
klik hier voor het lesrooster Freerunning
VELP (Jan Luijkenlaan 2 – Gymzaal Jan Luijkenlaan)
vr 16:00-17:30 Freerunning vanaf 8 jaar (j/m) 1e groep Erik Wopereis
vr 17:30-19:00 Freerunning vanaf 8 jaar (j/m) 2e groep Erik Wopereis
vr 19:00-20:30 Freerunning vanaf 8 jaar (j/m) 3e groep Erik Wopereis
klik hier voor de lesroosters Turnen voor volwassenen
VELP (Gruttostraat 14 – Gymzaal De Dumpel)

wo 19:30-21:00 Dames en heren 18+ Ellen Leidekker
klik hier voor de lesroosters GymFit Sport&Spel
RIJKERSWOERD (De Pas 44 – Sportcentrum Rijkerswoerd)

ma 11:00-12:00 Dames en heren 50+ Christien de Vries

MALBURGEN WEST (Lupinestraat 12 – Gymzaal MFC de SPIL)

do 19:00-20:00 Dames en heren 50+ Ernst Kalisvaart

PRESIKHAAF (Laan van Presikhaaf 7 – Gymzaal MFC Presikhaven)

do 19:00-20:00 Dames en heren 50+ Paulien Louppen
klik hier voor de lesroosters GymFit Aerobics
PRESIKHAAF (Laan van Presikhaaf 7 – Gymzaal MFC Presikhaven)

do 18:30-19:30 Dames 50+ Paulien Louppen
klik hier voor de lesroosters GymFit MBvO
ELDERVELD (Vlaardingenweg 107 – Jan Hoving Flat)

ma 09:30-10:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries

ELDERVELD (Driemondplein 1 – SWOA Steunpunt De Gaanderij)

di 09:30-10:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries
di 10:30-11:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries
di 11:30-12:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries
do 10:30-11:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries

VREDENBURG (Slochterenweg 29 – Wijk en Sportaccommodatie Vredenburcht, zaal 1)

di 13:00-14:00 Dames en heren 60+ Wil Gulpers

ELDERVELD (Gorinchemstraat 50 – Serviceflat Elderveld)

wo 09:30-10:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries

SCHAARSBERGEN (Kemperbergerweg 804 – Buurtcentrum Schaarsbergen)

wo 14:30-15:30 Dames en heren 60+ Renate Milder

BURGEMEESTERSWIJK (G.A. van Nispenstraat 100 – Wooncentrum Aerenheem)

do 10:00-11:00 Dames en heren 60+ Liesbeth Philipsen

PRESIKHAAF (Kinderkamp 9 – Buurtcentrum De Oosthof)

wo 10:30-11:30 Dames en heren 60+ Liesbeth Philipsen
do 13:30-14:30 Dames en heren 60+ Christien de Vries
do 15:00-16:00 Dames en heren 60+ Christien de Vries

T CRANEVELT (Kluizeweg 189: ingang Viottastraat – Recreatiezaal Buurtcentrum Craneveer)

do 14:00-15:00 Dames en heren 60+ Jean Repplier

GEITENKAMP (Willem Beijerstraat 13– De Beijer)

vr 09:00-10:00 Dames en heren 60+ Wil Gulpers
klik hier voor de lesroosters GymKids voor kinderopvang en peuterspeelzalen
KLARENDAL (Kazerneplein 2 – Danszaal MFC Klarendal)
di 09:15-10:00 KDO de Beestenboel Dolfijnen (SKAR) Fransje Huibers
di 10:00-10:45 KDO de Beestenboel Dolfijnen (SKAR) Fransje Huibers
woe 09:30-10:15 KDO de Beestenboel Zeehondjes (SKAR) Fransje Huibers
woe 10:15-11:00 KDO de Beestenboel Zeehondjes (SKAR) Fransje Huibers
GEITENKAMP (Sperwerstraat 149 – PSZ De Blokkendoos)
wo 10:30-11:00 PSZ de Blokkendoos (SPA) Pascal van Wijlick
wo 11:00-11:30 PSZ de Blokkendoos (SPA) Pascal van Wijlick
vr 09:00-09:45 PSZ de Blokkendoos (SPA) Marion van Schooten
vr 09:45-10:30 PSZ de Blokkendoos (SPA) Marion van Schooten
GEITENKAMP (Kloosterstraat 85A – Gymzaal De Witte Vlinder)
ma 08:30-09:15 KDO de Grenspost (SKAR) Pascal van Wijlick
wo 08:30-09:15 KDO de Grenspost (SKAR) Cora Trompetter
wo 09:15-10:00 KDO de Grenspost (SKAR) Cora Trompetter
PRESIKHAAF (Middachtensingel 37 – Locatie Kinderopvang Twins)
ma 10:45-11:30 KDO Twins Fransje Huibers
ma 11:30-12.15 KDO Twins Fransje Huibers
PRESIKHAAF (Kinderkamp 7 – Speellokaal Dr Willem Dreesschool)
di 10:15-11:00 KDO de Overkant (SKAR) Anja van Dijk
di 11:00-11:45 KDO de Overkant (SKAR) Anja van Dijk
di 13:00-13:45 KDO de Overkant (SKAR) Anja van Dijk
di 13:45-14:30 KDO de Overkant (SKAR) Anja van Dijk
PRESIKHAAF (Kinderkamp 11 – PSZ Pinokkio)
ma 09:00-09:45 PSZ Pinokkio (SPA) Fransje Huibers
ma 09:45-10:30 PSZ Pinokkio (SPA) Fransje Huibers
PRESIKHAAF (Laan van Presikhaaf 7 – Speellokaal MFC Presikhaven)
ma 09:00-09:45 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
ma 09:45-10:30 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
do 08:45-09:20 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
do 09:20-9.55 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
do 9.55-10.30 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
vr 09:00-09:45 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
vr 09:45-10:30 KDO de Werf (SKAR) Lyn Geurken
STATENKWARTIER (Thorbeckestraat 21 – Kleuterzaal Hugo de Grootschool)
ma 10:00-10:45 KDO De Kleine Hugo (SKAR) Pascal van Wijlick
ma 10:45-11:30 KDO De Kleine Hugo (SKAR) Pascal van Wijlick
do 09:00-09.45 KDO De Kleine Hugo (SKAR) Marion van Schooten
do 09:45-10:15 KDO De Kleine Hugo (SKAR) Marion van Schooten
IMMERLOO (Zwanebloemlaan 2A – Wijkcentrum De Hobbit)
di 13:00-13:45 PSZ de Kleine Boemerang (SPA) Pascal van Wijlick
vr 09:00-09:45 PSZ de Kleine Boemerang (SPA) Pascal van Wijlick
vr 09:45-10:30 PSZ de Kleine Boemerang (SPA) Pascal van Wijlick
vr 10:30-11:15 PSZ de Kleine Boemerang (SPA) Pascal van Wijlick
IMMERLOO (Eimmerssingel Oost 262 – Kleuterzaal Johannesschool)
wo 09:00-09:45 PSZ het Speelrijk 2 (SPA) Anja van Dijk
wo 10:00-10:45 PSZ het Speelrijk 3 (SPA) Anja van Dijk
wo 13:00-13:45 PSZ het Speelrijk 1 (SPA) Anja van Dijk
vr 10:15-11:00 PSZ het Speelrijk 1 (SPA) Anja van Dijk
MALBURGEN ON (Graslaan 97 – Kleuterzaal MFC de Malburcht)
di 09:00-09:45 KDO Merlijn (SKAR) Ellen Leidekker
di 09:45-10:30 KDO Merlijn (SKAR) Ellen Leidekker
di 10:30-11:15 KDO Merlijn (SKAR) Ellen Leidekker
do 08:45-09:30 KDO Merlijn (SKAR) Ellen Leidekker
do 09:30-10:15 KDO Merlijn (SKAR) Ellen Leidekker
MALBURGEN WEST (Lupinestraat 12 – Kleuterzaal MFC de SPIL)
ma 14:45-15:30 PSZ de Vrolijke Ark (SPA) Ingrid Ravensbergen
ma 15:30-16:15 KDO De Reuzensprong (SKAR) Ingrid Ravensbergen
di 14:45-15:30 PSZ de Vrolijke Ark (SPA) Ingrid Ravensbergen
di 15:30-16:15 KDO De Reuzensprong (SKAR) Ingrid Ravensbergen
wo 09:00-09:45 PSZ de Vrolijke Ark (SPA) Ingrid Ravensbergen
wo 09:45-10:30 KDO De Reuzensprong (SKAR) Ingrid Ravensbergen
do 14:45-15:30 PSZ de Vrolijke Ark (SPA) Ingrid Ravensbergen
do 15:30-16:15 KDO De Reuzensprong (SKAR) Ingrid Ravensbergen
VREDENBURG (Slochterenweg 29 – Wijk en Sportaccommodatie Vredenburcht)
di 09:15-10:00 PSZ ‘t Pompeltje 2 (SPA) Ingrid Ravensbergen
di 10:00-10:45 PSZ ‘t Pompeltje 1 (SPA) Ingrid Ravensbergen
di 10:45-11:30 PSZ ‘t Pompeltje 1 (SPA) Ingrid Ravensbergen
DE LAAR WEST (Brabantweg 115 – Gang PSZ de Trommelaar)
ma 09:15-10:00 PSZ de Trommelaar 1 (SPA) Renske van Bekkum Marks
ma 10:00-10:45 PSZ de Trommelaar 1 (SPA) Renske van Bekkum Marks
ma 10:45-11:30 PSZ de Trommelaar 2 (SPA) Renske van Bekkum Marks
do 09:15-10:00 PSZ de Trommelaar 1 (SPA) Renske van Bekkum Marks
do 10:00-10:45 PSZ de Trommelaar 1 (SPA) Renske van Bekkum Marks
do 10:45-11:30 PSZ de Trommelaar 2 (SPA) Renske van Bekkum Marks
ELDERVELD (Breezandpad 7 – Basisschool de Kringloop)
woe 11:00-11:45 PSZ de Rakkertjes (SPA) Ingrid Ravensbergen
do 10:15-11:00 PSZ de Rakkertjes (SPA) Ingrid Ravensbergen
do 11:00-11:45 PSZ de Rakkertjes (SPA) Ingrid Ravensbergen
do 13:30-14:15 PSZ de Rakkertjes (SPA) Ingrid Ravensbergen
ELDERVELD (Leidenweg 7 – KDO De Speeldoos)
woe 14:30-15:15 KDO de Speeldoos (SKAR) Ingrid Ravensbergen
ma 15:15-16:00 KDO de Speeldoos (SKAR) Ingrid Ravensbergen
VELP (Heeckerensstraat 201 – PSZ Schatkist Puck & Co)
Vrij 09:45-10:30 PSZ Schatkist (Puck & Co) Fransje Huibers
vrij 10:30-11:15 PSZ Schatkist (Puck & Co) Fransje Huibers
VELP (Korte Wal 4 – PSZ Mickey Puck & Co)
ma 09:00-09:45 PSZ Mickey (Puck & Co) Simone Meijer
ma 09:45-10:30 PSZ Mickey (Puck & Co) Simone Meijer
VELP (Reigerstraat 4 – PSZ De Step KO Boeiend)
ma 11:00-11:45 PSZ De Step (KO Boeiend) Simone Meijer
VELP (Enkweg 10A – PSZ Daalhuizen Puck & Co)
di 09:00-09:45 PSZ Daalhuizen (Puck & Co) Ilja van Dijk
di 09:45-10:30 PSZ Daalhuizen (Puck & Co) Ilja van Dijk
RHEDEN (Haverweg 16A – PSZ Kroeseboom Puck & Co)
do 09:00-09:45 PSZ Kroeseboom (Puck & Co) Simone Meijer
do 09:45-10:30 PSZ Kroeseboom (Puck & Co) Simone Meijer
DIEREN (Hogestraat 31 – PSZ Koningin Emma Puck & Co)
vrij 09:45-10:30 PSZ Koningin Emma (Puck & Co) Simone Meijer
vrij 09:45-10:30 PSZ Konining Emma (Puck & Co) Simone Meijer
DIEREN (Admiraal Helfrichlaan 15 – PSZ De Vlinder Puck & Co)
ma 09:00-09:45 PSZ De Vlinder (Puck & Co) Ilja van Dijk
ma 09:45-10:30 PSZ De Vlinder (Puck & Co) Ilja van Dijk
DIEREN (Valeriuslaan 18 – PSZ Annie MG Schmidt Puck & Co)
do 09:00-09:45 PSZ Annie MG Schmidt (Puck & Co) Fransje Huibers
do 09:45-10:30 PSZ Annie MG Schmidt (Puck & Co) Fransje Huibers
DIEREN (Geitenbergweg 3 – PSZ De Wensvogel)
ma 09:00-09:45 PSZ De Wensvogel Marlies Veldt
ma 09:45-10:30 PSZ De Wensvogel Marlies Veldt
DIEREN (Essenhof 2 – PSZ KSH De Boomgaard)
do 09:00-09:45 PSZ KSH De Boomgaard Marlies Veldt
do 09:45-10:30 PSZ KSH De Boomgaard Marlies Veldt
SPANKEREN (Loohof 65 – PSZ ‘t Spank Puck & Co)
di 10:15-11:00 PSZ ‘t Spank (Puck & Co) Simone Meijer
di 11:00-11:45 PSZ ‘t Spank(Puck & Co) Simone Meijer
klik hier voor de lesroosters GymPlus MALBURGEN ON (Graslaan 97 – Gymzaal MFC de Malburcht)

ma 14:30-15:30 Jongens en meisjes groep 3 t/m 6 Jolanda Vos
do 14:30-15:30 Jongens en meisjes groep 1 en 2 Jolanda Vos

KLARENDAL (Kazerneplein 2 – Danszaal MFC Klarendal)

di 10:45-11:45 Jongens en meisjes groep 1 en 2 Fransje Huibers
di 12:30-13:30 Jongens en meisjes groep 1 en 2 Fransje Huibers
do 14:30-15:30 Jongens en meisjes groep 3 Lyn Geurken
klik hier voor de lesroosters GymFit Intramuraal
ANGERENSTEIN (Esperantolaan2 – Woonzorgcentrum de Vreedenhoff)

di 10:00-10:45 Bewoners Wil Gulpers
di 11:00-11:45 Bewoners Wil Gulpers
do 10:30-11:00 Woongroep dementie Wil Gulpers
do 11:15-11:45 Woongroep dementie Wil Gulpers

ELDEN (Rijksweg-west 65 – Villa Oosterveld SteppingStones)

ma 15:00-16:00 Bewoners Ernst Kalisvaart

DOORWERTH (Utrechtseweg 425 – MooiLand)

ma 10:30-11:30 Bewoners Ernst Kalisvaart